Extruder operator

Operator Driessen Food Extrusion

Jesteś chętnym do pracy operatorem maszyn, który dołączy do naszego zespołu w zupełnie nowym zakładzie produkcyjnym? Znasz się na procesach produkcyjnych i chcesz wykonywać bardzo odpowiedzialną pracę w małym zespole, w którym panuje luźna atmosfera? Jeśli tak, witamy w firmie Driessen Food Extrusion.

O firmie Driessen Food Extrusion (DFE)

Driessen Food Extrusion (www.dfe.nl) wytwarza półprodukty dla przemysłu spożywczego, takie jak wegetariańskie/wegańskie zamienniki mięsa na bazie grochu, soi lub bobu, ale i także specjalną panierkę. Nasza firma odpowiada w ten sposób na najnowsze trendy w dziedzinie zrównoważonego żywienia.

DFE jest częścią założonej w 1932 roku grupy Driessen Group of Companies (DGOC),

a jej zakłady zajmują 8-hektarowy teren przemysłowy w Deurne. W naszej grupie pracuje łącznie 125 pracowników, którzy zajmują się codziennie produkcją, sprzedażą i zakupem sproszkowanych oraz płynnych surowców dla przemysłu spożywczego, paszowego i technicznego.

Twoje obowiązki

Po dokładnym wdrożeniu do pracy na stanowisku operatora dołączysz do niewielkiego zespołu, który odpowiada za wykonywanie wszystkich niezbędnych zadań oraz za produkty schodzące z kompletnej linii produkcyjnej i pakującej.

W tym celu będziesz wykonywać następujące zadania (w zespole):

  • Ustawienie, przebudowa i kontrola kompletnej linii produkcyjnej składającej się z instalacji dozującej, wytłaczarki (ekstrudera), chłodziarki/suszarki, kruszarki/sita i automatycznej linii pakującej.
  • Realizacja procesu produkcji i pakowania.
  • Wykonywanie pomiarów jakości i dokładna rejestracja ich wyników.
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn.
  • Doprowadzanie surowców i odbiór gotowych produktów.

Wytłaczanie (ekstruzja)

Ekstruzja to zaawansowana, wysoce rozwinięta technologia polegająca na przetłaczaniu przez matrycę mieszanki sproszkowanych składników pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Ta specjalistyczna technologia jest wykorzystywana w przemyśle spożywczym szczególnie do produkcji produktów wegetariańskich. Nie masz doświadczenia z ekstruzją? Rozumiemy to i nie jest to problem: jeśli przyjdziesz do pracy w DFE, będziesz miał(a) możliwość nauczenia się wszystkiego w zespole i przeszkolimy Cię w zakresie wszystkich potrzebnych procesów!
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dfe.nl, która jest dostępna w kilku językach.

Nasze wymagania

Potrzebujemy operatora, który:

  • ma zdolności techniczne;
  • ma doświadczenie w pracy jako (samodzielny) operator w zakładach produkcyjnych, najlepiej w przemyśle spożywczym;
  • chce i potrafi szybko uczyć się nowych rzeczy;
  • wykonuje pracę w sposób zorganizowany i dokładny;
  • jest gotowy pracować w systemie zmianowym i ma doświadczenie w tym zakresie.

Co oferujemy

Oferujemy bardzo wszechstronną i samodzielną pracę w dynamicznym, profesjonalnym środowisku. DFE chętnie przeszkoli Cię od podstaw w zakresie procesu produkcji.

Wynagrodzenie jest zgodne ze stawkami rynkowymi i zależy od posiadanego doświadczenia zawodowego. Pracując w Driessen Food Extrusion staniesz się częścią zżytej, rodzinnej firmy, w której panuje przyjemna atmosfera i zapewnione są różne udogodnienia.

Driessen Food Extrusion oferuje również możliwość odbycia dodatkowych szkoleń. W naszym zakładzie działa aktywne (bezpłatne) stowarzyszenie pracowników organizujące liczne imprezy w ciągu roku. Firma oferuje też duży rabat na karnet do ośrodka sportu Ames Fitness en Jump.

One file only. 64 MB limit. Allowed types: pdf, doc, docx, odt.